Me :-)

For you!!

8. září 2008 v 18:54 | Keyla
Vytvořila jsem pro vás všechny fanoušky (ale hlavně pro mé přátele ValinkuJP, Gaňáčka, Eve, VeroniQu_45, Lunu a Máju (Valu)) speciální video určené pro vás, blázny do SG! Vážím si, že v tom nejsem sama :D:D Hodně štěstí a snad se vám líbí ;-)

Co to jako je?

4. září 2008 v 15:36 | Keyla
Může mi někdo vysvětlit, co to k čertu je? Novinek na webech s SG tolik a tady nic? Za září ještě ani jeden článek? Jak je to možné? No dobře, vysvětlovat bych ěmla spíš já... Zkártka a dobře, začala škola a tak jsem se teď musela spíš starat o to, abych si na ni zase zvykla. Navíc se mi vymazal profil na youtube.com se všemi videi :D (neptejte se mne, nejsem expert, prostě se mi sekl komp, restart a bylo to pryč...) Takže mám teď new chanell. Také jsem dostala nový program na tvorbu videí, tak jsem se s ním tak nějak seznamovala.... Určitě vám sem sem pak vytvořená videa dám ;-)
Stejně tak přidám i novinky... Určitě se zase polepším :D:D
Tak fajn, doufám, že vše kapišto...
Zatím ;-)

School

31. srpna 2008 v 19:59 | Keyla
A je to tady. Všemi velice neočekávaný, přesto vždy přicházející okamžik - počátek školního roku. Někdo se možná těší na rozšiřování si své výplně mozkové, jiní na své staré známé spolužáky (někdy přibydou nové), další se těší na příchod do nové školy a ti ostatní, do kterých patřím i já se do školy vůbec, ale vůbec netěší... Šílená to představa, opět chodit na toto místo, poslouchat učitele a učit se látky, co mě vůbec nezajímají - ale hlavně psát ty nemožné prověrky a šprtat se na zkoušení... Prostě hrůza - ale přiznejme si - jsme na tom stále dobře.
Jsou na světě místa, kde by děti rády chodili do školy, ale z nějakého důvodu nemohou. Tyto příčiny mohou být různé - rodiče jim nemohou vzdělání zaplatit, ony umírají hlady nebo ve válce a v naději doufají, že by se to třeba mohlo zlepšit. Takže - nebuďte smutní, mrzutí nebo naštvaní - prostě do školy se musí a nic s tím nenaděláte. Buďte rádi za to, co máte, protože i to, co nemáte rádi může pominout a vy byste to mohli chtít zpět. Užívejte si každé chvíle a usmívejte se!
Vždyť i všichni z SG museli chodit do školy. Ať už to byli problémové děti, viz Jack, nebo premianti jako Sam, Danny nebo Rodney, ale také vojáci jako Cam, John a Aiden. Do školy chodili i lékaři Carson, Jennifer nebo Jannet. Dokonce i diplomatka Elizabeth. Vzděláním utrpěl i generál George nebo Landry. Také mimozemšťan Teal´c se učil bojovat - chodil do "školy" mistra Bra´taca. Stejně tak i Ronon se někde na Satedě naučil vojenské práci. Stejně tak, jako se Teyla učila bojovat a velte lidem, Vala krást, Jonas svému vědnímu oboru a Walter zadávat adresu na bráně, i vy se nebraňte vzdělání :-)
Přeji všem "příjemný" a úspěšný rok!! Užívejte si každého dne a bojujte za lepší zítřek!
S láskou ♥ Vaše Keyla ;-)

I´m back!

15. srpna 2008 v 14:51 | Keyla
Ahojky!
Tak vás opět zdravím! Dneska jsem přijela ze soustředění s Karate z Borotína. Bylo to tam naprosto super, tréninky třikrát i čtyřikrát denně, docela makačka, ale zvládala jsem to v pohodě :D
Jenže... To bych nebyla já, aby se něco nepřihodila.... Ne, nic jsem neprovedla, ale ve středu... No, holky, znáte ty problémy každý měsíc, u mne se trochu více projevuje, takže mi to i sám trenér doporučil - včera a dneska jsem holt netrénovala...

Odjíždím :-)

9. srpna 2008 v 20:02 | Keyla
Ano, nadpis čtete správně. Zítra odjíždím pryč. A kamže vlastně? Do Borotína u Tábora, kde se koná Soustředění s Karate. Tam mám namířeno. Přijedu v pátek 15. Každý den budeme cvičit třikrát denně přes hodinu. Už se tam těším :D

For SG fools :D:D

6. srpna 2008 v 21:01 | Keyla
Ještě jedna věcička pro mé oblíbené blázny: diplomky o opravdové kvalifikaci na SG blázny!! Prokázali jste se ve své úloze SG cvoků jako skvělí adepti na vyšší postup :D Gratuluji!!
Jinak, vlastě zkratka KSGB (Klub SG Bláznů) může v podstatě znamenat také Klub SG Blbců :D To doufám neodpovídá :D Tady již diplomky: (pořadí neodpovídá důležitosti - v počítači to mám podle abecedy :D - kdo je na konci, ať nepláče. Mimochodem, ten člověk... no posuďte sami ;-))

For you!!

2. srpna 2008 v 16:16 | Keyla
Mám tady další ze svých videí :-) Tentokrát se jedná o video pro členy mého Klubu SG bláznů :D Tak snad se vám bude líbit ;-)

Knížky :D

30. července 2008 v 11:15 | Keyla
Tak, tohle se týká převážně mě, ale přesto vám to sem dám. Některé to může zajímat, že? :D Včera jsem si objednala dvě SG knihy (zatím mám pouze komiks P.O.W., tak mi zase něco přibude :D). Komiks je na 3 části. Tady jsou titulní obrázky každé z nich:

For Lufík

28. července 2008 v 10:06 | Keyla
Dneska má moje kamarádka Lufík narozeniny!! Proto jsem ji vyrobila tohle přání. Snad se ti bude líbit :-)
Ještě jednou - vše nej!!

Keyla "Teylor" Cortez

24. července 2008 v 19:37 | Keyla
Postava, za kterou budu hrát v naší textové hře na http://ksgb.blog.cz.
Keyla "Teylor" Cortez
Datum narození: 14. října 1975

Bláznivý klub :D

24. července 2008 v 15:10 | Keyla
Hlásím se s dalšími novinkami o mém a Gaňáčkově bláznivém klubu :D Máme pro klub svůj blog, který naleznete zde:-). Na všechny hrající mám prosbu - pošlete mi o sobě a postavě nějaké stručné informace, které umístíme na blog :-). Pokud nám o sobě nechete nic říct, stačí napsat TOP SECRET. Ale o postavě něco sesmolte, to se nedá zneužít ;-).
Tak a ještě pro ty, co neví o co GO - Klub SG Bláznů vznikl na základě mé diskuze s Gaňáčkem u článkuO čem SG je... Klub je pro všechny správné fanoušky tohoto seriálu. Ale vítáme tady i ty, kteří se s SG teprve seznamují :-) V klubu také budeme hrát Textovou Hru na motivy SG, kde má každý svou postavu. Více ale na blogu ;-) Budu ráda, když se přihlásíte :-)
Vaše Keyla

SG Game :-)

23. července 2008 v 10:58 | Keyla
OK, takže je to tak, opravdu se bude hrát SG hra - naše vlastní. Chcete vytvářet nové příběhy svých oblíbených hrdinů? Tak se k nám určitě přidejte!! Přohlásit se můžete u článku Klubu SG bláznů () a nebo přímo tady do komentářů :-)
A kdo koho zatím hraje?
Keyla (ano, já :D) - Keyla Cortez (vymyšlená postava)
Gaňáček - Jack O´Neill
VeroniQa_45 - Daniel Jackson
Mája - Vala Mal Doran
Eve - Samantha Carter
Hannah - ?
Luna - Luna Green
Tak neváhejte a přihlašte se!! Správných SG bláznů není nikdy dost!! Nechcete hrát nikoho, kdo v SG byl? Nevadí! Můžete si postavu stejně jako já vymyslet :-) A hlavně pojmenovat :D

Klub SG bláznů xD

22. července 2008 v 19:21 | Keyla
Nevím, jestli někdo z vás četl mojí diskuzi s Gaňáčkem u článku O čem SG je... každopádně jde o to, že obě dvě jsme velcí blázni do StarGate (že? :D) a tak Gaňáček prohodila, že si můžeme založit klub. No, a to bych nebyla já, člověk co miluje výzvy a všeho se hned chytne. Řekla jsem si - a proč ne? Vždyť se určitě najde spoustu lidí, co má SG rádo. A když ne? Tak alespoň pořádně pokecáme my dvě, že? :D
Dávám to sem proto - kdyby se našel další blázen s velkým B, tak budu ráda, když se hezky bláznovsky podepíše pod tenhle článek :-) Můžeme tak vytvořit skvělou bláznivou partu :D
Let´s get retarded!
 
 

Reklama