Vala Mal Doran

20. července 2008 v 18:08 | Keyla |  CB...Vala
Vala Mal Doran
Datum narození: 11. října 1972

Hodnost: Zloděj
Kvalifikace: Prvotřídní mezigalaktická zlodějka, člen SG-1," pošukyně"
Poslání:Cestovat s členy týmu SG-1 na planety, poskytovat informace o ORI, krást technologie :D
Osobní stav: Vdaná, dcera Adria
Zvláštnost: Vala má dceru Adriu, která patří k ORI, předčasně dospěla.
Povaha:Vala je nesmírně praštěná. Dokáže si dělat legraci skoro v každé situaci. Je přátelská, veselá a vtipná. Svou povahou tak trochu nahradila Jacka. Vala je také trochu více "na chlapi". Má velkou fantazii a baví ji vymýšlet různé zápletky (viz 200 episoda). Přizpůsobila se pozemskému životu.
ŽIVOTOPIS
Vala se dříve živila kradením různých předmětů, které pak takříkajíc prodávala na vesmírném černém trhu. Jenže pak se stala hostitelkou Goa´ulda Quetesh, kterého ji vyjmuli Tok´raové. Vala neměla co na práci a co krást, proto ukradla loď´Prometheus, na které byl tou dobou také Daniel Jackson. Vala v obleku Anubisova supervojáka omráčila posádku, kterou poslala na svůj poškozený Al Kesh. Na lodi nechala pouze Daniela, který ji později omráčil. Společně pak "zachraňovali" loď. Daniel pak Valu pustil a ta si šla po svých.
O nějakou dobu později přišla na Zemi s tím, že má tabulku, se kterou může najít antický poklad. Nasadila sobě a Danielovi náramky, které je nutily být spolu, aby nepřišla o svou odměnu. To je však dostalo do problému a poslalo do cizích těl, ve kterém byla Vala upálena a později pomocí ORI oživena.
Na jedné z planet, kde byla dříve jako Quetesh si dál hrála na bohyni, aby jí zdejší lidé předávali vytěžený Naquadah.
Při svém působení v SGC pomohla týmu SG-1 zničit SuperBránu. Jenže přitom někam zmizela. Dostala se do vesnice pod nadvládou ORI, kde se vdala z Tomina. Příčinou ORI také otěhotněla a porodila dceru Adriu, dívku, která měla velet ORI. Adria rychle dospěla a začala svou matku nenávidět. Vala se přidala k SG-1, aby jim pomohla zastavit ORI.
V díle Unending vznikl mezi ní a Danielem románek, ale po vrácení času si nic nepamatovali.
Ve filmu Ark of Truth se opět setkala se svým mužem a dcerou, ORI byli zničeni.
Ve filmu Continuum se stane hostitelkou Goa´ulda Quetesh - manželkou vládce Ba´ala.
Majetek:Vala vlastní pár pozemských věciček, jako natáčky a fén, který však musela obětovat. Má vlastní pokoj v Cheynne Mountain Complex. Její majetek také zahrnují všemožné poklady a kradené věcičky.
Má ráda:Daniela, kradení, legraci, Zemi, vesmírné lodi, věci které by mohla ukrást, své vtipy, basketbal a obchodování. Ráda pořádá oslavy narozenin.
Nemá ráda:Nudu a nudné chvíli, Ba´ala.
ZAJÍMAVOSTI
· Vala se dvakrát stala hostitelkou Goa´ulda Quetesh
· Svým chováním tak nějak nahradila Jacka O´Neilla
· S Danielem si byli bližší od začátku, přestože se často hádali
· Vala byla také unesena bohyní Athénou, kterou kdysi podvedla
· Než byla v desáté sérii přiřazena k SG-1 podstoupila psychologické testy, včetně výslechu na detektoru lži. Tehdy neprávem obvinila Richarda Woolseyho ze sexuálních návrhů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Apollo, jste na příjmu?

Ano, Houstne! 62.9% (100)
May-Day, Houstne!! 37.1% (59)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.