Member of SG-A

17. července 2008 v 11:57 | Keyla |  ╠SG-A
Základní popisky členů týmu, kteří kdy v SG byli :-)

John Sheppard - skvělý vojenský pilot, který má za sebou skvrnu v záznamech z doby, kdy se přes přímý rozkaz vydal zachránit své dva přátele. Občas má sice problémy s nadřízenými a s autoritou, ale jinak je to skvělý vojenský velitel expedice Atlantis i skvělý velitel svého průzkumného týmu. Je to vtipálek.
Elizabeth Weir - skvělá diplomatka a velitelka expedice Atlantis. Většinou si stojí za svými diplomatickými řešeními, ale dokáže se také odhodlat pro trochu tvrdší zásahy. Miluje město i jeho obyvatele a dokázala by za ně položit život. Po skoro třech letech práce na Atlantis je nakažena replikátorským nanity a o několik měsíců později je zajata Asurany. V této době je již nejspíše mrtvá.
Teyla Emmagan - mimozemská bojovnice a velitelka zemědělské rasy Athosianů se k týmu přidává, aby jim pomohla v boji proti Wraithům. Sama totiž nosí Wraitshskou DNA a jak se později dozvídá, díky tomuto genu je schopna ovládat Wraitshskou mateřskou loď či se na napojit na mysl Wraithského úlu. Nyní je matkou synka Torena Johna Emmagana.
Aiden Ford - mladičký voják je ze svého přidělení do expedice velice nadšený a je v podstatě pravou rukou Johna Shepparda. Snaží se dopodrobna plnit rozkazy a vždy si zakládá na plnění příkazů. Avšak při napadení Atlantis je vysáván Wraithem a je do něho přeneseno velké množství Wraithského enzymu, na kterém se stává závislý. Utíká z Atlantis. Ještě několikrát se s členy týmu setkává. V této době je již nejspíše mrtvý.
Carson Beckett - svědomitý, citlivý, ohleduplný lékař na Atlantis by udělal naprosto vše pro záchranu svého pacienta. Skoro všechen svůj čas tráví na ošetřovně. S týmem chodí ven jen když je třeba. Po operaci pacienta s výbušným nádorem se chystal odejít, ale nádor při zneškodňování přeci jen vybuchl. Carson byl zasažen a zemřel. Později se tým setkává s jeho dvojníkem z jiné reality.
Rodney McKay - hlavní vědec a specialista na astrofyziku si neustále na něco stěžuje. Působí velice komickou povahou a většina lidí si z něho dělá legraci. Avšak díky svým znalostem tento vědec již mnohokrát zachránil Atlantis a jeho obyvatele. Jak doba plyne, stává se z Rodneyho odvážnější člověk a už se nebojí vzít P-90 do ruky.
Ronon Dex - nemluvný silný Sateďan se setkává s lidmi z týmu, když zajme Johna a Teylu. V té době přežíval již sedm let jako Wraithský štvanec - do zad mu bylo implantováno sledovací zařízení a Wraithové ho lovili. Po vyjmutí zařízení se tento bojovník přidává k týmu. Řídí se tím, že raději bojuje než vyjednává. Po ruce má vždy nějaký ten nůž.
Samantha Carter - bývalá členka SG-1 usedá na velící křeslo po zajetí Elizabeth Asurany. V expedici pracovala rok a v té době si zažila nejednu nemilou událost. Po roce byla však vyslána zpět na Zemi a Richard Woolsey jí oznámil že je sezena s postu velící.
Jennifer Keller - svědomitá a trochu bázlivá lékařka nahradila hlavního lékaře Carsona Becketta. Během působení v expedici, kdy zachránila nejeden lidský život se z ní začala pomalu, ale jistě stávat silná žena, která si věří a dokáže se strachu postavit čelem.
Richard Woolsey - úředníček z komise IOA byl na Atlantis již několikrát hostem. Avšak bylo to v situacích, kdy dělal spíše "špeha" pro planetu Zemi. Když pak Carterové oznámil, že je sesazena, sebevědomě dodal, že na její post byl přiřazen právě on.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Apollo, jste na příjmu?

Ano, Houstne! 62.9% (100)
May-Day, Houstne!! 37.1% (59)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.